Заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

23 серп. 2019
Учні Миролюбівського НВК були активними учасниками різноманітних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Інформація про заходи до Дня Державного Прапора України,

Дня Незалежності України

Форма, тема масового заходу

Кількість педагогів та здобувачів освіти за

містом/районом/ОТГ/ВЦА

Кількість учасників АТО/ООС,  яких привітали/запросили до участі в заході

1

Виготовлення та розповсюдження волонтерами – представниками учнівської, студентської молоді листівок, буклетів, пам’яток «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!»; проведення вуличних бліц-опитувань, бліц-опитувань з відеокамерами «Десять подій (діячів) історії боротьби за незалежність України, які вразили вас».

10

2

Організація та проведення літніх читань на відкритих майданчиках біля бібліотек закладів освіти, літературних конкурсів; облаштування книжкових та фотовиставок «Галерея української літератури: від першодруків до доби незалежності», «Україна в цифрах, фактах, подіях».

6

1

3

Організація та проведення культурно-мистецьких акцій, святкових концертних програм силами вихованців творчих колективів закладів позашкільної освіти «Хай в серце кожної дитини живе любов до України», «Україна – наш дім».

15

4

Проведення акції «Вітаємо захисників України!» (видеопривітання, виготовлення та передача військовослужбовцям – учасникам АТО / ООС вітальних листівок, пам’ятних сувенірів).

5

2