Заходи до Дня захисника України

12 жовт. 2019
У школі протягом тижня пройшла акція «Повернись живим!»

В рамках цієї акції учнями НВК були виготовленні листівки-вітання, сувенірів для ветеранів війни, військовослужбовців – учасників АТО, ООС;  - проведення зустрічей з ветеранами війни, військовослужбовцями – учасниками АТО, ООС. А також були проведені виховні години для учнів 1-9 класів, вчителем історії та бібліотекарем Миролюбівської сільської бібліотеки для учнів 8-9 класів проведена історична година "Звірою в захисника". Для учнів 1-9 класів проведні конкурси присвячені Дню Захисника України, а  учнів 1 класу посвятили в козачата. Для всіх охочих НВК була створена фотозона "Ми - роду козацького діти"