Відзначення 100-річчя Першого зимового походу Армії УНР, Дня Збройних Сил України

6 груд. 2019
У Миролюбівському НВК пройшли тематичні та розважальні заходи для учнів 1-9 класів

06 грудня відзначається 100-річчя від початку Першого зимового походу армії УНР. Ця ювілейна дата співпадає з Днем Збройних Сил України (свято встановлено Постановою Верховної Ради України від 19.10.1993 № 3528-XII). У звя'зку з цим було проведено інформаційно-просвітницькі, розважальні та спортивні заходи:

1. Історична година для учнів 8-9 класів присвячена подіям та постаттям Української революції 1917 – 1921 років, зокрема 100-річчю з початку Першого зимового походу армії УНР, керівнику походу М. Омеляновичу-Павленку.

2. 06 грудня були проведені спортивні змагання з баскетболу. Розважальна гра для учнів 5 класу «Я майбутній захисник»

3. Уроки мужності для учнів 1-9 класів.

4. Змагання з баскетболу серед учнів 6-9 класів