Заходи до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам'яті Героїв Крут

27 січ. 2020
У Миролюбівському НВК були проведені тематичні заходи для учнів 1-9 класів та вихованців дошкільного закладу

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

29 січня на залізничній станції Крути, відбулася битва – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту та героїв Крут для здобувачів освіти був проведений цикл заходів  по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.

Були проведені бесіди, виховні години, перегляд документального фільму про історичні події цих тематичних дат.