День вшанування героїв небесної сотні

20 лют. 2020
День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, що сталася 2014 року на Майдані Незалежності. Під час Революції Гідності в самому серці України стався масовий розстріл людей. «Небесною Cотнею» називають загиблих учасників Революції Гідності — масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 років.

З 18 по 20 лютого у НВК були проведені позакласні виховні години до Дня Героїв Небесної Сотні, для учнів 7-9 класів був проведений круглий стіл "Вони помирали, щоб жила Україна"