День українського добровольця

14 бер. 2018
Для учнів з 1 по 9 клас були проведені заходи з відзначення Дня українського добровольця

День українського добровольця – свято, що відзначається в УКраїні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Саме 14 березня вшановують наших захисників, віддають належне їх мужності та ролі у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність держави.

Судячи з історії, добровольчі батальйони ніколи не були дивиною, для українців це звичне явище. Часто найкращим прикладом науковці називають Запорізьку Січ – воєнізовану структуру людей, які століттями охороняли спокій свого народу та підтримували мир.

Не обійшлося без участі добровольців і під час Другої світової, стали на захист країни і в часи Революції Гідності, покинувши все - навчання, роботу, бізнес, родини, вийшовши на Майдан зі спільною ідеєю та метою.

У зв’язку із цією датою у Миролюбіському НВК пройшли наступні заходи:

Форма, назва заходу

Категорія учасників заходу (учні школи І, ІІ, ІІІ ступеню, педагоги)

Кількість учасників заходів

Посилання на Інтернет-ресурс (по 1-2)

1

Інформаційні хвилинки, бесіди за темою «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців – добровольців»

Учні початкової, середньої школи

20

2

Тематичні уроки з історії України «Українські добровольці та волонтери 100 років тому» у формі круглого столу (відеоуроки з обговоренням, семінари, засідання за круглим столом)

Учні середньої школи

25

3

Бліц-опитування «А ти знаєш хто такий доброволець?»

Учні молодшої та середньої школи

30