Заходи до Дня захисника України

12 жовт. 2018
У Миролюбівському НВК учні, працівники, батьки взяли участь у тематичних заходах до Дня Захисника України

У НВК були проведені: тематичні уроки з історії «Військова еліта Української революції 1917-21 рр.», «Запорізьке козацтво – гордість української нації», виховні години  «Воїн крізь віки» за участю учасників АТО, показ документальних фільмів про захисників України різних історичних періодів. Були зроблені привітальні листівки для військових. Проведено свято «Ми маленькі козачата, славних козаків внучата». Діти із задоволенням брали участь у різноманітних змаганнях, естафетах, конкурсах. Учні 1 класу отримали посвідчення козачат.