День безпечного Інтернету

5 лют. 2019
Для учнів 5-9 класів був проведений тренінг "Безпечний Інтернет"

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

З цією метою у Миролюбівському НВК пройшли різноманітні заходи для учнів та вихованців дитячого садку. Класні керівники та класоводи провели виховні години «Безпечний Інтернет», конкурс малюнків «Небезпека Інтернету», взяли участь в онлайн-конкурсі «Безпечний Інтернет» на освітньому порталі «На урок».

Вчитель інформатики Нагорняк А.Ю. провела для учнів 5-9 класів тренінг. В цікавій формі розповіла присутнім можливості та ризики Інтернету. Діти в групах виконали завдання та захистили свої роботи. В тренінгу взяли участь учні 3 класу, які із задоволенням працювали разом із страшими учнями. Анна Юріївна роздала дітям пам'ятки, як поводитись в Інтернеті, а учні 6 класу підготували повідомлення про небезпеки в Інтернеті. На завершенні тренінгу у дружнім колі Анна Юріївна побажала усім більше часу проводити з друзями і менше сидіти біля компютера чи телефона.