Заходи з відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України та Дня українського добровольця

15 бер. 2019
Учні Миролюбівського НВК ознайомилися з історією Дня проголошення незалежності Карпатської України та Дня українського добровольця

Форма, тема масового заходу

Загальна кількість учнів ЗЗСО за

містом/районом/ОТГ/ВЦА

Загальна кількість учасників АТО, ООС, які взяли участь у  заході

1

Загальношкільні культурно-мистецькі акції, дискусійні майданчики, фестивалі презентацій «Заповіт Срібної Землі: Карпатська Україна в боротьбі за незалежність»

30

1

2

Класні години «Герої нескореної Батьківщини: як карпатські «січовики» боронили рідну землю в 1939 році» у формі бесід, відеоуроків з обговоренням для учнів початкової, середньої школи; засідань за круглим столом, конференцій, семінарів для учнів старшої школи.

45

3

Організація перегляду учнями закладів загальної середньої освіти документального фільму «Срібна земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939» (2012 р., режисер Тарас Химич).

13