Заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 трав. 2019
Для учнів та вихованців Миролюбівського НВК були проведені заходи до Дня памяті та примирення та Дня перемоги над нацизмом України у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Миролюбівського НВК відвідали жителів села Миролюбівка - дітей війни, класними керівниками та класоводами були проведені класні години «А мак цвіте! Внесок українців у перемогу Антигітлерівської коаліції над нацизмом» у формі уроків мужності, уроків-реквіємів, краєзнавчих екскурсій для учнів НВК до музею «Світлиця», уроки-презентації для учнів 7-9 класів. 9 Травня пройшов мітинг до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.