Подарунок від "Happy Paw" та TM "Purina" за проведені уроки доброти

2 груд. 2019
Дякуємо за подарунок!

2 жовтня за ініціативи нашого Фонду та підтримки МОН України в Миролюбівському НВК  в кожному класі був проведений «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин! На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Результатом проведення уроку доброти буd сертифікат учасника «II Всеукраїнського уроку доброти».

За кожні зараховані уроки, а у нас їх було 9, НВК безкоштовно отримав 1 настільну освітньо-пізнавальну гру "Happy paw" від БФ "Щаслива лапа" та ТМ "Purina".

Діти із задоволенням грають та розповідають іншим. На перервах всі задіяні до гри. Дякуємо фонду за такий пізнавальний подарунок! Ми і надалі братимемо участь у Всеукраїнських акціях та конкурсах, організованих Благодійним фондом «Щаслива лапа»

#урокдоброти2019happypawpurinа