Вітаємо наших переможців!

9 груд. 2019
7 грудня у м.Мирнограді у школі №5 пройшли змагання з тенісу присвячені пам'яті Валерія Доценка

Турнір проводиться четвертий рік поспіль з ініціативи батька гонщика - тренера з мотоспорту, керівника Покровської мотошколи Валерія Доценка-старшого. В цьому році, крім мирноградських школярів, в змаганнях взяли участь діти з Покровська, Родинського, а також сіл Миролюбівка та Гродівка Покровського району. Команда Миролюбівського НВК у складі Зуділова Михайла, Кобець Ольги, Постнікової Ольги з честю боролися за перемогу. Із 17 команд вони стали другими серед шкіл м.Покровська, Мирнограда. А в особистій першості наші учні стали четвертими, за що отримали медалі, та футболку від організаторів змагань. А Зуділов Михайло учень 4 класу отримав медаль та грамоту "Самий технічний ігрок". Вітаємо з перемогою дітей та тренера команди Зуділова П.О.