День матері та Міжнародний день сім'ї

16 трав. 2018
У Миролюбівському НВК були проведені заходи до Дня матері та Дня сім'ї

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 10.04.2018 № 1/9-2013 «Щодо відзначення Міжнародного дня сім'ї» та Дня матері, з метою збереження родинних цінностей, традиційних для українського народу (подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування та пошана дітей про старших, злагода та довір’я між членами сім’ї та ін.) з 11 по 15 травня у Миролюбівському НВК були проведені наступні заходи:

• Виставка дитячих малюнків «Щаслива родина – міцна сім’я» (1-4 кл, вихованці дитячого садку)
  • Загальношкільне літературне свято «День Матері» (5-9 кл)
  • Святковий концерт до Дня Матері «Цілую ніжно материнські руки» (1-9кл)
  • Розважально-пізнавальний виховний захід «Моя сім’я, моє багатство» (1-9кл)