З 8 по 12 жовтня у Миролюбівському НВК пройшов тиждень природничих дисциплін

15 жовт. 2018
Різноманітні цікаві заходи були проведені для учнів з 1 по 9 клас

Тиждень розпочався із ліінйкі, на якій вчитель хімії та біології Зайцева О.В. розповіла, що птахом 2019 року є Припутень, тому першим завданням для учнів з 1 по 9 класів знайти цікавий матеріал про птахів, які живуть на території села Миролюбівки, у вівторок була організована виставка цих птахів

Для учнів 8-9класів були проведені змання, присвячені відкриттю періодичної таблиці хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Команди орієнтуючись таблицею хімічних елементів, виконували різноманітні завдання: відповідали на запитання,відгадували ребуси та кросворди.

Вчитель фізики Астахова Тетяна Іванівна провела для учнів 7-9 класів чудову казку, впродовж якої, діти були її учасниками, вони проходили різноманітні випробування, робили досліди, щоб допомогти головному герою.

А учні 1-4 класів побували у хімічній лабораторії, де були не тільки глядачами, а й самі виконували магічні досліди.