Проведення заходів до 1-го етапу 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН під гаслом “Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху”

14 трав. 2019
У Миролюбівському НВК діти повторили правила Дорожнього руху

У рамках проведення 1-го етапу 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН у 2019 р. у Миролюбывському НВК пройшли годин спілкування, бесіди,  позакласні заходи для учнів 1-4 класів, 5-9 класів, конкурс малюнків, демонстрація відеофільмів, щодо проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН під гаслом “Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху”. Для учнів 1-4 класів було проведено практичне заняття з правил Дорожнього руху.