20 лист. 2020
У Миролюбівському НВК були проведені тематичні заходи

За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках святкування Дня Гідності та Свободи, з метою виховання патріотизму та гідності; формування розуміння єдності та цілісності України; розвитку бажання стати гідними громадянами України; вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, учні Миролюбівського НВК долучилися до Обласного  фото-челенджу «Наш шлях до Європи – незворотний!"

Для здобувачів освіти були проведені виховні години, години спілкування, бесіди, перегляд уроку демократії, докуменьальні хроніки.